Terrier brasileiro / brazilian terrier / terier brazylijski

szczeniak-terier-brazylisjki

Terier brazylijski to mały pies o wielkim temperamencie. Jest wesołym towarzyszem zabaw, czujnym stróżem i dobrym myśliwym. Co go wyróżnia spośród pozostałych terierów?

Zdecydowanie charakter. Brazylijczyki nie są tak zaczepne jak większość terierów, są bardzo skoncentrowane na swojej rodzinie, szybko przyswajają nowe umiejętności. Jest to rasa bardzo wszechstronna- odnajduje się w agility, flyball, nosework a nawet pasieniu owiec. Potrafi dostosować się do aktywności opiekunów i dzień spędzony na kanapie nie będzie dla niego dramatem.

Właśnie z powodu tego charakteru zdecydowaliśmy się na tę rasę i z dnia na dzień upewniamy się, że to był dobry wybór.

Nasz dom to ludzie i psy. Małe dzieci, duże dzieci, dorośli i osoby starsze, terier brazylijski i wielki czarny kundel. W naszej domowej hodowli szczenięta wychowują się w rodzinnej atmosferze. Poznają życie psio-ludzkiego stada, są oswajane z dźwiękami i sytuacjami stosownie do wieku.

Psy są naszą pasją i dokładamy wszelkich starań żeby szczenięta opuszczające nasz dom wniosły wiele radości w życie przyszłych opiekunów, a nasze maluszki trafiały do odpowiedzialnych ludzi.